۴۴ هزار تن کود شیمیایی در استان مرکزی توزیع شد

2021-05-04
«حسین هاشمی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تامین و توزیع کود شیمیایی در قالب شبکه تعاون روستایی مرکزی بر عهده  کارگزاران کود استان است که با کمک اتحادیه‌های تعاون روستایی و شرکت خدمات حمایتی بین کشاورزان توزیع می‌شود.  وی ادامه داد: بر این اساس تمامی کارگزاری‌ها و تشکل‌های مرتبط استان مرکزی موظف به تامین به موقع ...

«حسین هاشمی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تامین و توزیع کود شیمیایی در قالب شبکه تعاون روستایی مرکزی بر عهده  کارگزاران کود استان است که با کمک اتحادیه‌های تعاون روستایی و شرکت خدمات حمایتی بین کشاورزان توزیع می‌شود.

 وی ادامه داد: بر این اساس تمامی کارگزاری‌ها و تشکل‌های مرتبط استان مرکزی موظف به تامین به موقع کود مورد نیاز کشاورزان استان هستند.

مدیر تعاون روستایی استان مرکزی خاطرنشان کرد: توزیع کودشیمیایی از جمله مهمترین عوامل در تولید محصول بوده و باید با حساسیت و در زمان مقرر در بین کشاورزان توزیع شود.

هاشمی، از توزیع بیش از ۳۴۱ میلیارد ریال کالا توسط تعاون روستایی استان مرکزی در فروشگاه‌های تعاون روستایی استان خبرداد و گفت: در راستای رفاه حال روستائیان در کنار توزیع کالاهای تنظیم بازار شامل برنچ، روغن، قند و شکر این کالاها در راستای کاهش مشکل کمبود کالاهای اساسی توزیع شده‌ است.

۲ هزار و ۲۰۰ شرکت تعاونی فعال در استان مرکزی وجود دارد که ۲۰ هزار و ۱۲۶ نفر در آن ها مشغول به فعالیت هستند.
استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

Article source: https://www.irna.ir/news/84317088/۴۴-هزار-تن-کود-شیمیایی-در-استان-مرکزی-توزیع-شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.