۱۹۳ مورد جدید کووید ۱۹ در استان مرکزی شناسایی شد

2021-05-13
دکتر سید «محمد جمالیان» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۵۱ نفر از بیماران کرونایی جدید به دلیل وخامت حال عمومی نیاز به بستری در بیمارستان‌های استان مرکزی داشته‌اند و مراقبت‌های لازم پزشکی و خدمات تخصصی درمانی برای آنان ارایه شده است. وی بیان کرد: ۱۴۲ نفر از این بیماران نیز به‌صورت سرپایی ...

دکتر سید «محمد جمالیان» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۵۱ نفر از بیماران کرونایی جدید به دلیل وخامت حال عمومی نیاز به بستری در بیمارستان‌های استان مرکزی داشته‌اند و مراقبت‌های لازم پزشکی و خدمات تخصصی درمانی برای آنان ارایه شده است.
وی بیان کرد: ۱۴۲ نفر از این بیماران نیز به‌صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کرده‌اند و باید تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه بنانند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان مرکزی از زمان شیوع  ویروس کرونا تاکنون به ۵۸ هزار و۲۶۵ نفر رسیده است.
دکتر جمالیان بیان کرد:۶ نفر از بیماران کووید ۱۹ در شبانه روز اخیر بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند و شمار فوتی‌های استان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا تاکنون به یک هزار و  ۹۹۸ نفر رسیده است.
شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

Article source: https://www.irna.ir/news/84328440/۱۹۳-مورد-جدید-کووید-۱۹-در-استان-مرکزی-شناسایی-شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.