امام جمعه ساوه: جریان مقاومت در قدس و فلسطین به اوج اقتدار رسید

2021-05-14
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدابراهیم حسینی» در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی امام علی (ع) برگزار شد، افزود: اشغالگری رژیم صهیونسیتی و کشتار مردم بی‌گناه شعله آتش قهر جبهه مقاومت را برافروخت. وی عنوان کرد: افزایش بصیرت دینی در جبهه مقاومت و کشورهای اسلامی، معامله قرن و توطئه امریکا و صهیونیست ها را خنثی کرد و تمام جریانات فلسطین دریافتند که ...

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدابراهیم حسینی» در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی امام علی (ع) برگزار شد، افزود: اشغالگری رژیم صهیونسیتی و کشتار مردم بی‌گناه شعله آتش قهر جبهه مقاومت را برافروخت.

وی عنوان کرد: افزایش بصیرت دینی در جبهه مقاومت و کشورهای اسلامی، معامله قرن و توطئه امریکا و صهیونیست ها را خنثی کرد و تمام جریانات فلسطین دریافتند که راه نجات قدس در تداوم گفتمان مقاومت است.

امام جمعه ساوه با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت کشور و برگزاری انتخابات پرشور، گفت: اصلاح مشکلات کشور و حضور آگاهانه مردم در صحنه انتخابات امری ضروری و حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: شرایط کشور به ویژه مسائل اقتصادی سبب گلایه‌مندی مردم شده است اما مردم باید نسبت به این موضوع توجه داشته باشند که هر گونه تغییر و بهبود اوضاع وابسته به حضور موثر آنها در پای صندوق‌های رای می‌باشد.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: بصیرت سیاسی و ولایت محوری خنثی کننده نقشه‌های شوم دشمنان است زیرا که دشمنان در تلاش برای ایجاد ناامنی، آشوب و اغتشاش در کشور هستند و باید مراقب بود که سیاه‌نمایی، دوقطبی سازی و ایجاد اختلافات داخلی ترفند بدخواهان نظام اسلامی است تا از این طریق سلامت انتخابات را مخدوش کنند و عملکرد مسئولان نهادهای نظارتی را زیر سوال ببرند.

به گفته امام جمعه ساوه، اجرای دستورات مقام معظم رهبری در تعیین سیاست‌های کلی نظام و شاخص‌های انتخاب اصلح باید در اولویت اقدامات قرار گیرد و شورای نگهبان نیز در این راستا به وظایف ذاتی خود عمل می کند.

Article source: https://www.irna.ir/news/84328941/امام-جمعه-ساوه-جریان-مقاومت-در-قدس-و-فلسطین-به-اوج-اقتدار-رسید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.