بسیج به‌دنبال مهارت‌افزایی هنرمندان در استان مرکزی است

2021-05-23
به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، ابوالقاسم اسکندری ظهر امروز در مراسم اختتامیه کارگاه یک روزه طراحی پوستر" حماسه همگانی" در جمع خبرنگاران با اشاره به هدف از برگزاری این کارگاه اظهار داشت: برنامه‌های مهم بسیج هنرمندان استان برگزاری کارگاه‌های طراحی و گرافیک است که امروز نخستین کارگاه با عنوان انتخابات برگزار شد و یکی از اولویت‌های بسیج هنرمندان برگزاری ...

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، ابوالقاسم اسکندری ظهر امروز در مراسم اختتامیه کارگاه یک روزه طراحی پوستر” حماسه همگانی” در جمع خبرنگاران با اشاره به هدف از برگزاری این کارگاه اظهار داشت: برنامه‌های مهم بسیج هنرمندان استان برگزاری کارگاه‌های طراحی و گرافیک است که امروز نخستین کارگاه با عنوان انتخابات برگزار شد و یکی از اولویت‌های بسیج هنرمندان برگزاری این کارگاه‌ها با موضوعات مختلف از جمله حجاب و عفاف، آسیب‌های اجتماعی، مناسبت‌های ملی و مذهبی، مقاومت و سایر موارد است.

وی افزود: نخستین کارگاه تولید پوستر با موضوع “حماسه همگانی” به سبب فرارسیدن ایام انتخابات و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی با حضور هنرمندان، طراحان صاحب اثر در زمینه گرافیک و طراحی و علاقمندان در حمام تاریخی ارگ اراک برگزار شد.

مسئول بسیج هنرمندان استان مرکزی ادامه داد: یکی از اهداف برگزاری این کارگاه توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در زمینه اهمیت انتخابات، شاخصه‌های مهم رئیس جمهور، مشارکت‌ حداکثری و اهمیت انتخابات در گام دوم انقلاب اسلامی در انتخابات است که تولیدات خوبی در این زمینه تهیه شد.

اسکندری تصریح کرد: در این کارگاه یک روزه بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان، علاقمندان و هنرآموزان رشته گرافیک شرکت کردند که کارگاه در نوبت صبح و عصر برگزار شد و اساتید برجسته به راهنمایی شرکت‌کنندگان پرداختند.

وی بیان کرد: مهم‌ترین سیاست‌های برگزاری این کارگاه تقویت مهارت‌های خلاقانه، تولید آثار هنری پرمحتوا و باکیفیت در زمینه انتخابات، دانش‌افزایی و تقویت مهارت‌های خلاقانه، زمینه‌های رشد و شکوفایی استعدادها و توانمندی هنرمندان و حمایت از آثار آنها است.

مسئول بسیج هنرمندان استان مرکزی با اشاره به اینکه آثار تولیدی این کارگاه در فضای مجازی و نمایشگاه‌ها در اختیار مردم و علاقمندان قرار می‌گیرد، گفت: این کارگاه با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه روح‌الله و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار شد که در اختتامیه آن از صاحبان آثار تجلیل شد و ۱۰ اثر برتر خریداری می‌شود.

انتهای پیام/۷۱۳/س

Article source: https://tn.ai/2508285

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.