مشکل مالی گلر پرسپولیس حل می‌شود

2021-05-24
خبرورزشی - از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مدیران باشگاه در تلاش هستند تا به زودی مبلغی را به بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات خود پرداخت کنند تا میزان دریافتی این بازیکن به اندازه میزان دریافتی دیگر بازیکنان شود و در این خصوص مشکلی وجود نداشته باشد. با توجه به اینکه رادوشوویچ بازیکن خارجی پرسپولیس است دستمزدش را به صورت دلاری ...

خبرورزشی – از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مدیران باشگاه در تلاش هستند تا به زودی مبلغی را به بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات خود پرداخت کنند تا میزان دریافتی این بازیکن به اندازه میزان دریافتی دیگر بازیکنان شود و در این خصوص مشکلی وجود نداشته باشد.

با توجه به اینکه رادوشوویچ بازیکن خارجی پرسپولیس است دستمزدش را به صورت دلاری و نقد دریافت می‌کند و اینطور نیست که مانند بازیکنان ایرانی به حسابش پول واریز شود. به همین خاطر میزان دریافتی رادو فعلاً کمتر از بازیکنان دیگر است، اما قرار است این مسئله به زودی حل شود.

مدیران باشگاه در تلاش هستند تا مبلغی را به صورت دلاری به رادو پرداخت کنند تا میزان دریافتی‌اش به اندازه دریافتی دیگر بازیکنان باشد و در این خصوص مشکلی برای دروازه‌بان کروات پرسپولیس پیش نیاید.

بیشتر بخوانید:

Article source: https://www.khabarvarzeshi.com/news/307582/مشکل-مالی-گلر-پرسپولیس-حل-می-شود

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.