مجلس باید به دستگاه‌های خدمت‌رسان به‌ویژه بسیج سازندگی نگاه ویژه کند

2021-05-29
به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از   اراک  ، علیرضا نظری ظهر امروز در نشست با مسئول و معاونان سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به نقش مجلس در تحقق اهداف و انتظارات مقام معظم رهبری اظهار داشت: رضایتمندی مقام معظم رهبری از مجلس شورای اسلامی و به کار بردن تعابیر انقلابی وظیفه سنگینی بر عهده نمایندگان گذاشته زیرا مقام معظم ...

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از   اراک  ، علیرضا نظری ظهر امروز در نشست با مسئول و معاونان سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به نقش مجلس در تحقق اهداف و انتظارات مقام معظم رهبری اظهار داشت: رضایتمندی مقام معظم رهبری از مجلس شورای اسلامی و به کار بردن تعابیر انقلابی وظیفه سنگینی بر عهده نمایندگان گذاشته زیرا مقام معظم رهبری علاوه‌ بر این تعابیر انتظاراتی از نمایندگان و مجلس شورای اسلامی دارند که همه برای تحقق آنها باید با تمام توان تلاش کنیم.

وی افزود: دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری درس‌های بسیاری داشت و مجلس انقلابی یازدهم در زمینه تحقق مطالبات مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌ها پای کار است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی ادامه داد: مقام معظم رهبری با ادغام جهاد سازندگی و وزارت کشاورزی مخالفت‌های شدید داشتند که با توجه به اینکه عدم وجود سازمانی با روحیه جهادی در جامعه احساس می‌شد با تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری سازمان بسیج سازندگی تشکیل شد که در عرصه‌های مختلف به مردم خدمت می‌کند.

نظری تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف با تمام توان نقش‌آفرینی می‌کند به طوری که می‌توان به عرصه محرومیت‌زدایی و سازندگی در قالب سازمان بسیج سازندگی اشاره کرد که تاکنون در این عرصه‌ها خوش درخشیده و کارنامه درخشانی دارد.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در زمینه‌های مختلف عملکرد موفق و قابل قبولی دارد و حضور جهادی این سازمان در مناطق محروم، مناطق حاشیه‌ای و روستاها سبب دلگرمی مردم این مناطق است که نقش‌آفرینی این سازمان آثار و برکات بسیاری برای مردم و کشور به همراه داشته است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز سپاه با تمام توان و ظرفیت برای برطرف شدن مشکلات مردم و کشور وارد میدان شده و هر زمان که به حضور جهادی سپاه نیاز بوده با روحیه منعطف و انقلابی تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده که می‌توان به کارنامه و عملکرد موفق بسیج سازندگی اشاره کرد.

نظری عنوان کرد: مجلس یازدهم باید به دستگاه‌های خدمات‌رسان به‌ویژه بسیج سازندگی نگاه ویژه داشته باشد زیرا این سازمان همیشه همیار مردم مناطق محروم بوده و در عرصه خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز است و باتوجه به اینکه مهم‌ترین مطالبه مقام معظم رهبری رفع مشکلات مردم و تحقق شعار است مجلس باید در این زمینه با جدیت گام بردارد.

وی افزود: یکی از مطالبات مهم مردم استمرار فعالیت‌های بسیج سازندگی است که برای تحقق و برطرف شدن مشکلات این سازمان و تجهیز آن مجلس و دولت باید همکاری و مشارکت داشته باشند و با توجه به اینکه اقدامات بسیج سازندگی دلگرم‌کننده است این اقدامات الگویی موفق برای سایر استان‌ها است.

انتهای پیام/۷۱۳/س

Article source: https://tn.ai/2511885

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.