پرواز ۸ نفره کشتی آزاد به لهستان

2021-06-05
خبرورزشی - مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان، روزهای ۱۸ تا ۱۹ خردادماه در شهر ورشو برگزار می شود و کاروان کشتی کشورمان فردا (یکشنبه) با ۸ کشتی گیر و ۳ مربی به لهستان پرواز می کند.  باتصمیم کادرفنی، تکلیف ملی پوشان اعزامی کشورمان در اوزان ۷۴ ، ۹۷ و ۱۲۵ کیلو بعد از بررسی عملکرد و نتایج نفرات اعزامی ...

خبرورزشی – مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان، روزهای ۱۸ تا ۱۹ خردادماه در شهر ورشو برگزار می شود و کاروان کشتی کشورمان فردا (یکشنبه) با ۸ کشتی گیر و ۳ مربی به لهستان پرواز می کند. 

باتصمیم کادرفنی، تکلیف ملی پوشان اعزامی کشورمان در اوزان ۷۴ ، ۹۷ و ۱۲۵ کیلو بعد از بررسی عملکرد و نتایج نفرات اعزامی به این رقابتها مشخص می شود. 

مصطفی حسین خانی با یونس امامی برای دوبنده ۷۴ کیلو ، محمدحسین محمدیان ، علیرضا کریمی و علی شعبانی برای دوبنده ۹۷ کیلو ، امیرحسین زارع و امین طاهری نیز برای دوبنده ۱۲۵ کیلو کشتی می گیرند . رضا اطری نیز به منظور در شرایط مسابقه بودن ، در وزن بالاتر (۶۱ کیلو) کشتی می گیرد. 

اسامی تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان و برنامه برگزاری مسابقات اوزان مختلف جام زیلکوفسکی به این شرح است:

* ۶۱ کیلو: رضا اطری

* ۷۴ کیلو: یونس امامی ، مصطفی حسین خانی

* ۹۷ کیلو: محمدحسین محمدیان، علی شعبانی، علیرضا کریمی

* ۱۲۵ کیلو: امیرحسین زارع – امین طاهری

* سرمربی: غلامرضا محمدی

* مربیان: ابراهیم مهربان ، حسن طهماسبی

* داور: علی پورکریم

* بر اساس برنامه ، مسابقات اوزان ۵۷، ۷۰، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلو روز سه شنبه و رقابت های اوزان ۶۱، ۶۵، ۷۴، ۹۲ و ۱۲۵ کیلو نیز روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می شود .

Article source: https://www.khabarvarzeshi.com/news/309643/پرواز-۸-نفره-کشتی-آزاد-به-لهستان

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.