شمار مبتلایان جدید به کرونا در استان مرکزی به ۱۱۶ مورد رسید

2021-06-08
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل  از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر سید " محمد جمالیان" افزود: از مجموع بیماران جدید شناسایی شده، ۱۸ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند. وی بیان داشت: ۹۸ نفر از بیماران جدید شناسایی شده ...

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل  از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر سید ” محمد جمالیان” افزود: از مجموع بیماران جدید شناسایی شده، ۱۸ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
وی بیان داشت: ۹۸ نفر از بیماران جدید شناسایی شده نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: با احتساب ۱۱۶ مورد ابتلای جدید، تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۶۱ هزار و ۲۳۱ نفر رسیده است.
جمالیان بیان داشت: متاسفانه در این مدت ۵ مورد  فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده که بر این اساس، تعداد فوتی ها به ۲ هزار و ۱۳۰ نفر رسیده است.
شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

Article source: https://www.irna.ir/news/84357470/شمار-مبتلایان-جدید-به-کرونا-در-استان-مرکزی-به-۱۱۶-مورد-رسید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.