لیست فروش بارسلونا اعلام شد

2021-06-08
خبرورزشی - نشریه «موندو دپورتیوو» خبر دادند که باشگاه بارسلونا چند بازیکن خود را به معرض فروش گذاشته و بازیکنانی هم که می‌مانند باید مبلغ دستمزدهای خود را کاهش دهند. به دلیل شیوع کرونا باشگاه‌های اروپایی وضعیت خوبی در فصل نقل و انتقالات ندارند و به دنبال تامین بودجه جهت خرید بازیکنان جدید و ترمیم نقاط ضعف هستند. بارسلونا هم ...

خبرورزشی – نشریه «موندو دپورتیوو» خبر دادند که باشگاه بارسلونا چند بازیکن خود را به معرض فروش گذاشته و بازیکنانی هم که می‌مانند باید مبلغ دستمزدهای خود را کاهش دهند.

به دلیل شیوع کرونا باشگاه‌های اروپایی وضعیت خوبی در فصل نقل و انتقالات ندارند و به دنبال تامین بودجه جهت خرید بازیکنان جدید و ترمیم نقاط ضعف هستند. بارسلونا هم که اخیرا رئیس جدیدی را روی صندلی مدیریت می‌بیند به دنبال تامین بودجه است. لاپورتا می‌خواهد برای آبی‌اناری‌ها بازیکن جدید بخرد اما برای این کار نیاز به فروش بازیکن و درآمد دارد.

با توجه به نامطمئن بودن آینده ۵ بازیکن، احتمالاً سرژی روبرتو، جونیور فیرپو، ساموئل اومتیتی، کلمان لانگله و جوردی آلبا گزینه‌های فروش بارسلونا هستند. در همین راستا نماینده چند بازیکن به باشگاه احضار شده‌اند تا درباره آینده‌شان بحث شود.

Article source: https://www.khabarvarzeshi.com/news/310144/لیست-فروش-بارسلونا-اعلام-شد

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.