نشست خبری مسئول نخبگانی حامیان آیت‌الله رئیسی در دفتر تسنیم استان مرکزی برگزار می‌شود

2021-06-08
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، خردادماه ۱۴۰۰ چند انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز در کشور و به‌تبع آن در استان مرکزی برگزار می‌شود به‌ طوری که در ماه خرداد همزمان با سراسر کشور انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی برگزار خواهد شد.این روزها با جنب و جوش‌های سیاسی در استان تنور انتخابات درحال گرم شدن است و هر طیف‌ها و جریانات سیاسی با ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، خردادماه ۱۴۰۰ چند انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز در کشور و به‌تبع آن در استان مرکزی برگزار می‌شود به‌ طوری که در ماه خرداد همزمان با سراسر کشور انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی برگزار خواهد شد.

این روزها با جنب و جوش‌های سیاسی در استان تنور انتخابات درحال گرم شدن است و هر طیف‌ها و جریانات سیاسی با آماده کردن صحنه سیاسی و انتخاباتی به پیشواز انتخابات رفته‌اند تا مسافر پاستور را از جناح و طیف سیاسی خود راهی کنند.

خبرگزاری تسنیم به‌ منظور شورآفرینی در ایام انتخابات و زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم برای انتخاب گزینه‌های اصلح اقدام به برگزاری نشست‌های خبری با حضور روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی از طیف‌ها و نگاه‌های مختلف نموده است.

با توجه به این مسائل، نشست خبری “محمد ناظمی اردکانی” مسئول پویش نخبگانی حامیان آیت‌الله رئیسی در کشور و همچنین رئیس جامعه اسلامی مدیران در راستای بررسی اقدامات و تشریح فعالیت‌های این ستاد انتخاباتی در استان امروز دوشنبه ۱۶ خردادماه ۱۴۰۰ به‌ میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی برگزار خواهد شد.

این درحالیست که اردکانی طی حکمی در تاریخ ۱۳ خردادماه از سوی علی نیک‌زاده، به عنوان مسئول پویش نخبگانی حامیان آیت‌الله رئیسی در کشور منصوب و فعالیت خود را در این بخش آغاز کرد، ناظمی اردکانی کاندیدای ریاست جمهوری سیزدهم بود که در حمایت از آیت‌الله رئیسی کنار کشید و از وی حمایت کرد.

به گزارش تسنیم، از تمامی اصحاب رسانه دعوت می‌شود در این نشست خبری که از ساعت ۱۷٫۳۰ در دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی به‌نشانی اراک، میدان ارگ، خیابان آزادی برگزار می‌گردد حضور به‌هم رسانند.

انتهای پیام/۷۱۱/ش

Article source: https://tn.ai/2516508

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.