کادرفنی استقلال از جیب خودش برای تیم ناهار گرفت

2021-06-08
خبرورزشی - به نظر می‌رسد مشکلات مالی و البته ناهماهنگی‌های مدیریتی این روزها باعث ایجاد دردسر برای استقلال شده است. مشکلاتی که البته فقط محدود به آبی‌پوشان نشده و تعداد قابل ملاحظه‌ای از تیم‌های لیگ برتری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. طبق خبرهای رسیده، روز دوشنبه داستان عجیبی در  اردوی استقلالی‌ها به وجود آمد. بازیکنان برای تمرینات بدنسازی راهی ...

خبرورزشی – به نظر می‌رسد مشکلات مالی و البته ناهماهنگی‌های مدیریتی این روزها باعث ایجاد دردسر برای استقلال شده است. مشکلاتی که البته فقط محدود به آبی‌پوشان نشده و تعداد قابل ملاحظه‌ای از تیم‌های لیگ برتری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

طبق خبرهای رسیده، روز دوشنبه داستان عجیبی در  اردوی استقلالی‌ها به وجود آمد. بازیکنان برای تمرینات بدنسازی راهی سالن شده  و طبق برنامه قرار بود پس از پایان تمرین به آنها ناهار داده شود. تمرین که به پایان رسید، خبری از غذا نشد و همین مسئله کنجکاوی و پیگیری کادرفنی را در پی داشت.

پس از دقایقی پرس‌وجو، آنها متوجه شدند شرکتی که باید غذای بازیکنان را تهیه می‌کرد، چنین کاری را انجام نداده و مدعی است باشگاه به تعهدات مالی خود تا اینجای کار عمل نکرده و دیگر در مورد ناهار  مسئولیتی ندارند! مربیان استقلال وقتی شرایط را اینگونه دیدند، برای اینکه روند تغذیه بازیکنان به هم نخورد، پای کار آمدند و سفارش غذا دادند. برای آبی‌پوشان ناهار آوردند و هزینه آن توسط کادر فنی پرداخت شد تا شرایط از کنترل آن‌ها خارج نشود! 

Article source: https://www.khabarvarzeshi.com/news/310159/کادرفنی-استقلال-از-جیب-خودش-برای-تیم-ناهار-گرفت

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.