۵۶ نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر خمین رقابت می‌کنند

2021-06-08
« احمد طهرانی » روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۷۰ نفر در این دوره از انتخابات شورای شهر خمین و قورچی باشی ثبت نام کردند. وی ادامه داد: اسامی تایید شدگان نهایی از امروز دوشنبه به صورت عمومی اطلاع رسانی خواهد شد و کاندیداها نیز از ۲۰ خرداد ماه به تبلیغات ...

« احمد طهرانی » روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۷۰ نفر در این دوره از انتخابات شورای شهر خمین و قورچی باشی ثبت نام کردند.
وی ادامه داد: اسامی تایید شدگان نهایی از امروز دوشنبه به صورت عمومی اطلاع رسانی خواهد شد و کاندیداها نیز از ۲۰ خرداد ماه به تبلیغات خواهند پرداخت.
فرماندار خمین اظهار داشت: در شورای اسلامی شهر خمین هفت نفر از ۴۶ کاندیدا و در شهر قورچی باشی پنج نفر از ۱۰ کاندیدا برای عضویت در شورای شهر از سوی مردم انتخاب می‌شوند.
طهرانی یادآور شد: هیات اجرایی خمین مستقر در فرمانداری این شهرستان از امروز تا ۲ روز پس از اعلام نتایج انتخابات شورای شهر آماده دریافت شکایات انتخاباتی است.
وی با اشاره افزایش ۱۵ درصدی شعب اخذ رای در این شهرستان گفت: ۱۱۷ شعبه برای ۲۸ خرداد ماه جاری و برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان تدارک شده است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.   
 

Article source: https://www.irna.ir/news/84356885/۵۶-نفر-در-انتخابات-شورای-اسلامی-شهر-خمین-رقابت-می-کنند

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.