فرمانده انتظامی ساوه: استفاده از سیستم های صوتی در ستادها ممنوع است

2021-06-09
به گزارش ایرنا، سرهنگ «علی‌اکبر عیسی‌آبادی» عصر سه‌شنبه در مراسم توجیهی تبلیغات با نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان ساوه که در فرمانداری برگزار شد، گفت: برای حفظ آرامش شهروندان و ممانعت از آلودگی صوتی از نامزدها می خواهیم که به فکر اجاره سیستم های ...

به گزارش ایرنا، سرهنگ «علی‌اکبر عیسی‌آبادی» عصر سه‌شنبه در مراسم توجیهی تبلیغات با نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان ساوه که در فرمانداری برگزار شد، گفت: برای حفظ آرامش شهروندان و ممانعت از آلودگی صوتی از نامزدها می خواهیم که به فکر اجاره سیستم های صوتی نباشند.

وی تاکید کرد:برقراری قوانین و مقررات و برخورد با افراد قانون‌شکن از وظایف ناجا است و تمام فعالیت‌های نامزدها و هواداران شان توسط نیروی انتظامی و سایر نهادهای مرتبط رصد می شود.

فرمانده انتظامی ساوه در مورد فعالیت نامزدها و هواداران پیش از موعد در فضای مجازی و محافل مختلف، گفت: تمام این فعالیت‌ها توسط نیروی انتظامی و سایر نهادهای امنیتی رصد و گزارش‌های تهیه شده حتما مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: مواردی از موضوع تخریب برخی نامزدها در فضای مجازی رصد و مستندسازی شده است که اغلب مربوط به روستاها است و برابر قانون با متخلفان برخورد می‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه با بیان اینکه به مسئله قوم و قبیله گرایی در تبلیغات از سوی نامزدها دامن زده نشود، گفت: تمام توان نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن،  سالم و توام با مشارکت حداکثری به کار گرفته می‌شود.

مشارکت در انتخابات مهر تاییدی بر مشروعیت نظام است

فرمانده سپاه شهرستان ساوه نیز در این جلسه ادامه داد: فضای انتخابات و رقابت‌ها را تبدیل به رفاقت کرده و برای آبادانی شهر و روستاها کمک کنیم؛ مشارکت در نظام اسلامی مفهومی وسیعتر دارد و به معنای مهر تایید زدن بر مشروعیت و حقانیت جمهوری اسلامی است که می‌توان به دشمنان و بدخواهان نشان داد که نظام جمهوری اسلامی پس از ۴۲ سال تا چه حد از مقبولیت دارد.
«سرهنگ حجت‌الله دستجانی» بیان کرد: مشارکت حداکثری و تشکیل دولتی قدرتمند و مشروع امنیت آفرین است؛ حساسیت در زمان فعلی بسیار مهم است زیرا که در جهان می‌توان ندای مبتلای ستمدیده و مظلوم را شنید که در کشورهای اسلامی علیه مستکبران به پا خواستند که هدایتگر این حرکت‌ها جمهوری اسلامی است و به این علت دشمنان نگاه ویژه‌ای به انتخابات ۲۸ خرداد داشته و آرزوی ضعف مشارکت و برگزاریضعیف آن را دارند.
وی عنوان کرد: جهاد اکبر به معنای نه گفتن به استکبار در همه زمینه‌ها است زیرا دشمنان تمایل دارند انتخابات نظام اسلامی با حضور حداقلی ملت ایران برگزار شود اما دعوت اعضای خانواده و سایر اقشار مردم به مشارکت در این میدان عمل در نوع خود جهاد محسوب می شود.
دستجانی تاکید کرد: حضور در صحنه انقلاب و رای دادن مصداق دفاع از نظامات و چه بهتر در انتخاب هم شاخص‌های مدنظر رهبر انقلاب از قبیل ساده زیستی، سلامت و فساد ستیزی را ملاک قرار دهیم.

۱۹۱ هزار و ۹۷۶ نفر در شهرستان ساوه واحد شرایط رای هستند و برای انتخابات ۲۸ خرداد در این شهرستان ۱۵۹ شعبه ثابت و سیار پیش بینی شده است.

Article source: https://www.irna.ir/news/84358980/فرمانده-انتظامی-ساوه-استفاده-از-سیستم-های-صوتی-در-ستادها-ممنوع

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.