اصناف ‌نقش مهم و اثرگذاری در دعوت ‌مردم به انتخابات دارند

2021-06-10
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاراک، سردار محسن کریمی عصر امروز در سومین اجلاس روسای اتحادیه‌های صنفی استان مرکزی با اشاره به نقش اصناف در طول انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصناف و بازاریان در طول انقلاب اسلامی نقش بسیار مهم و اثرگذاری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایفا کرده و در شرایط مختلفی که کشور با آن روبه رو بوده اصناف و کسبه ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاراک، سردار محسن کریمی عصر امروز در سومین اجلاس روسای اتحادیه‌های صنفی استان مرکزی با اشاره به نقش اصناف در طول انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصناف و بازاریان در طول انقلاب اسلامی نقش بسیار مهم و اثرگذاری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایفا کرده و در شرایط مختلفی که کشور با آن روبه رو بوده اصناف و کسبه با حضور اثرگذار خود همواره توطئه های دشمنان و تهدیدات را خنثی کرده اند.

وی افزود: یکی از نمونه‌های موفق نقش اصناف و بازاریان استان مرکزی در طی سال‌های گذشته نقش آنها در باشکوه‌تر برگزار شدن کنگره شهدا بود که شبکه مویرگی اصناف نقش به سزایی در تکریم ۶۲۰۰ شهید و برگزاری کنگره داشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: یکی از دلایل موفقیت کنگره شهدای استان مرکزی و برتری آن نقش مردم در برگزاری کنگره و مردمی برگزار شدن همه برنامه‌های کنگره بود که نشان از نقش مهم و اثرگذار مردم در همه برنامه‌ها و رویدادها دارد.

وی ادامه داد: انتخابات ۲۸ خرداد ماه یک رویداد مهم است که علاوه بر اینکه تاثیرات همه جانبه در پیشرفت کشور دارد می‌تواند حرکت جهشی کشور به سمت اهداف و آرمان‌ها را تضمین کند این درحالیست که یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری در شرایط امروز دعوت عمومی مردم به صحنه انتخابات است؛ بنابراین همه توان خود را برای تحقق فرمایش ایشان باید به کارگیری کنیم. 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: شبکه مویرگی اصناف در استان مرکزی نقش مهم و اثرگذاری در دعوت عمومی مردم به انتخابات دارند و می‌توانند در این راستا اثرگذار باشند چراکه مخاطب آنها مردم است و اصناف باید همچون گذشته نقش مؤثر خود را ایفا کنند.

وی افزود: انتخابات در نظام اسلامی مصداق بارز مردم سالاری دینی است و در طول این سال ها همچون موتور محرکه کشور را به سمت آرمان‌ها و اهداف خود هدایت کرده  و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد علاوه بر اینکه پایه‌های امنیت کشور را مستحکم می‌کند مهمترین عامل رفع تهدیدات دشمنان است.

کریمی بیان کرد: دعوت عمومی مردم به انتخابات یک جهاد فی سبیل الله و مقدس است که همه باید با هر توانی در این جهاد بزرگ نقش آفرینی کنیم بنابراین می‌طلبد شبکه مویرگی اصناف توان و ظرفیت خود را پای کار بیاورد تا حماسه درخشان دیگری در کارنامه پرافتخار ملت ایران به ثبت برسد.

انتهای پیام/۷۱۱/ی

Article source: https://tn.ai/2517909

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.