حضور مردم در صحنه‌های مختلف از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

2021-06-10
حجت‌الاسلام «ماشاء الله عبدی» عصر چهارشنبه در جمع پاسداران ستاد سپاه روح الله استان مرکزی در اراک افزود: یکی از مسائلی که در انقلاب اسلامی همواره مهم بوده حضور مردم در صحنه است و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند خودشان می‌توانند در سرنوشت خود اثرگذار باشند. وی بیان کرد:  حضور کمرنگ مردم در صحنه ...

حجت‌الاسلام «ماشاء الله عبدی» عصر چهارشنبه در جمع پاسداران ستاد سپاه روح الله استان مرکزی در اراک افزود: یکی از مسائلی که در انقلاب اسلامی همواره مهم بوده حضور مردم در صحنه است و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند خودشان می‌توانند در سرنوشت خود اثرگذار باشند.

وی بیان کرد:  حضور کمرنگ مردم در صحنه یکی از بزرگترین تهدیدات جامعه محسوب می‌شود که نمونه‌های آن در تاریخ به وضوح مشاهده شده و مردم بصیر همیشه هوشیار و پرشور در صحنه هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: حضور مردم در صحنه خنثی کننده تهدید دشمنان است و آن چیزی که کار را تمام می‌کند حضور در میدان عمل است که ملت انقلابی ایران در چهل سال اخیر در دفاع مقدسو سازندگی و سایر بزنگاه‌ها با حضور آگاهانه در تمامی صحنه‌ها توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده  و امروز نیز پای صندوق‌های رای حضور هوشمندانه خواهند داشت.

حجت الاسلام عبدی اظهار داشت: اگر روزی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در میدان دفاع از حرم نقش آفرینی کردند اکنون  میدان عمل در عرصه انتخابات است و همه ملت ایران می توانند در آن نقش آفرینی کنند.

وی گفت: پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه و به ویژه موفقیت ملت مظلوم فلسطین در جنگ ۱۲ روزه بسیار امیدبخش است و موفقیت‌های جبهه اسلام در ۲۸ خرداد ماه تکمیل خواهد شد و برگ زرینی در تاریخ ملت می‌افزاید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد:  ملت انقلابی ایران برای فتح قله‌های بلند و تحقق اهداف و آرمان‌های ‌بلند انقلاب اسلامی نیازمند رئیس جمهوری ولایتمدار، انقلابی و جهادی است و انتخابات ۲۸ خرداد ماه بزرگترین فرصت است که ملت باید برای انتخاب یک رئیس جمهور ساده زیست، مردمی و خدمتگذار در صحنه حاضر شوند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

Article source: https://www.irna.ir/news/84360109/حضور-مردم-در-صحنه-های-مختلف-از-دستاوردهای-مهم-انقلاب-اسلامی-است

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.