شهرداری و دهیاری‌های استان مرکزی فضاسازی انتخاباتی را تسهیل کنند

2021-06-10
«فائزه عقیلی» روز چهارشنبه در سومین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مرکزی افزود: در اراک شهرداری‌ها و دهیاری‌های این استان بسترهای لازم برای تبلیغات انتخاباتی را در محیط‌های شهری و روستایی فراهم سازند. افزود: انتظار است بسترها به گونه‌ای باشد که همه نقاط را در برگیرد و نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها نیز همکاری خوبی ...

«فائزه عقیلی» روز چهارشنبه در سومین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مرکزی افزود: در اراک شهرداری‌ها و دهیاری‌های این استان بسترهای لازم برای تبلیغات انتخاباتی را در محیط‌های شهری و روستایی فراهم سازند.
افزود: انتظار است بسترها به گونه‌ای باشد که همه نقاط را در برگیرد و نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها نیز همکاری خوبی در توجه به قوانین تبلیغاتی داشته باشند.
وی بیان کرد: رصد فضای مجازی در ایام انتخابات امری ضروری است و امید است نامزدهای انتخاباتی در این فضا نیز قوانین انتخاباتی را به خوبی رعایت کنند و از تخریب رقبا بپرهیزند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مرکزی ادامه داد: استفاده از ظرفیت دانشگاهیان در افزایش حضور مردم در پای صندوق‌های رای و آگاهی اقشار مختلف در انتخاب افراد اصلح از دیگر ضروریات است.
عقیلی بیان کرد: همه تلاش‌ها در استان مرکزی برای برگزاری انتخابات باشکوه به کار گرفته شده و به طور قطع حماسه‌ماندگار دیگری توسط اقشار مختلف مردم استان مرکزی در ۲۸ خردادماه جاری خلق می‌شود.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی هم در این نشست گفت: مجموعه کلیپ‌هایی به کمک رسانه‌های استان مرکزی در افزایش حضور مردم در انتخابات در دستور کار است.

عبدالرضا حاج علی بیگی افزود: از ظرفیت رسانه ها، خبرگزاری ها و شبکه های مجازی برای برگزاری انتخاباتی پرشور استفاده شده و در این راستا جلساتی نیز برگزار شده است.

مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اراک نیز گفت: نصب ۱۵ هزار متر مربع بنر در عرشه پل‌ها و بیلبردهای شهری در راستای افزایش مشارکت مردم در اراک ایجاد شده است.
سید « مهدی میرداودی» افزود: اکران  آثار هنرمندان برتر و برگزیده در قالب ورکشاپ « حماسه همگانی» برای ایجاد شور انتخابات در دستور کار است.
وی بیان کرد: بر اساس فراخوان انجام شده توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، کارگاه یک روزه پوسترهای همه‌گانی ( شور انتخابات ۱۴۰۰) در این شهر برگزار و ۱۳ اثر بر اساس داوری انتخاب شده‌اند.
مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک ادامه داد: آثار منتخب برای نشر در فضای مجازی و مشاهده عموم از طریق پایه استند چاپ و در نقاط مختلف نصب شده است.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی (برای ۱۱ حوزه انتخابیه؛ آستانه اشرفیه، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، تفرش، بهار و کبودرآهنگ، گچساران و میانه و برای شش کرسی مجلس شورای اسلامی) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری (برای ۴ حوزه انتخابیه؛ تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران) برگزار خواهد شد.

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رئیس‌الساداتی مشهور به رییسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلی‌زاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند.

Article source: https://www.irna.ir/news/84359733/شهرداری-و-دهیاری-های-استان-مرکزی-فضاسازی-انتخاباتی-را-تسهیل-کنند

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.