پشتوانه بالای مردمی قدرت چانه‌زنی ایران را افزایش می‌دهد

2021-06-10
«محمدحسن آصفری» عصر چهارشنبه در نشست مجمع نخبگان دانشگاهی حوزوی استان مرکزی در تالار آیینه اراک، افزود: دولتی که بپشتوانه رای قوی مردم را دارد، پیگیرتر مسایل ودغدغه‌های مردم را حل می‌کند. وی بیان کرد: مشارکت بالای مردم در پای صندوق‌های رای از اهمیت ویژه برخوردار است و مردم باید دولتی را انتخاب کنند ...

«محمدحسن آصفری» عصر چهارشنبه در نشست مجمع نخبگان دانشگاهی حوزوی استان مرکزی در تالار آیینه اراک، افزود: دولتی که بپشتوانه رای قوی مردم را دارد، پیگیرتر مسایل ودغدغه‌های مردم را حل می‌کند.

وی بیان کرد: مشارکت بالای مردم در پای صندوق‌های رای از اهمیت ویژه برخوردار است و مردم باید دولتی را انتخاب کنند که دغدغه معیشت مردم را داشته باشد و با درد لایه‌های مختلف جامعه  ناآشنا نباشد. 

نماینده مردم اراک، کمیجان وخنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به فداکاری شهدا در جایگاه رفیعی قرار دارد و تکلیف هر ایرانی متعهد است که راه شهدا را با قوت پی بگیرد.

آصفری اظهار داشت: مردم جمهوری اسلامی حرکت در خط ولایت فقیه را همیشه ثابت کرده‌اند و اگر همه مسئولان نیز مقتدرانه در این مسیر باشند، بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود.

وی تصریح کرد:  مهمترین مشکلات مردم ایراندر شرایط کنونی تنگناهای معیشت، کمبود فرصت اشتغال و مسایل اقتصادی است و باید مردم با انتخاب آگاهانه فردی را برگزینند که مشکلات آنان را حل کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان وخنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم آگاه و همیشه در صحنه در انتخابات ۲۸ خردادماه برگ زرینی دیگر بر افتخارات خود اضافه می‌کنند.

آصفری عنوان کرد: ایران در زمان طاغوت جایگاهی در دنیا نداشت اما امروز به برکت انقلاب اسلامی و فداکاری ملت جایگاه ویژه‌ای را در خاورمیانه و جهان از آن خود کرده است.

وی گفت: اگر دولتی کارآمد، انقلابی، جهادی، با جسارت و شجاع روی کار آید، حقوق مردم ایران در عرصه بین‌الملل دفاع می‌شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی (برای ۱۱ حوزه انتخابیه؛ آستانه اشرفیه، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، تفرش، بهار و کبودرآهنگ، گچساران و میانه و برای شش کرسی مجلس شورای اسلامی) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری (برای ۴ حوزه انتخابیه؛ تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران) برگزار خواهد شد.

Article source: https://www.irna.ir/news/84360187/پشتوانه-بالای-مردمی-قدرت-چانه-زنی-ایران-را-افزایش-می-دهد

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.