فرمانده سپاه استان مرکزی: حضور حداکثری در انتخابات لازمه تثبیت پیروزی‌های ۴۲ساله است

2021-06-11
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار محسن کریمی ظهر امروز در دیدار با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اداری استان مرکزی با اشاره به مسئله انتخابات اظهار داشت: انتخابات در نظام اسلامی به عنوان مظهر مردم سالاری دینی و موجب استحکام امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و نظام بین الملل می شود.وی افزود: انتخابات عامل بی بدیل و تعیین ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار محسن کریمی ظهر امروز در دیدار با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اداری استان مرکزی با اشاره به مسئله انتخابات اظهار داشت: انتخابات در نظام اسلامی به عنوان مظهر مردم سالاری دینی و موجب استحکام امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و نظام بین الملل می شود.

وی افزود: انتخابات عامل بی بدیل و تعیین کننده در تحکیم پشتوانه های مردمی نظام اسلامی، خنثی کننده تهدیدات دشمنان و تضمین کننده امنیت ملی است، نگاه ما باید به انتخابات مثل فرصت باشد چراکه انتخابات فرصتی عظیم برای تجدید قوای نظام اسلامی است و لذا باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد.

کریمی بیان کرد: انتخابات در نظام اسلامی حیات مردم سالاری دینی را تقویت می کند و لذا حضور حداکثری مردم در انتخابات جلوی دست اندازی دشمنان علیه حرکت و پیشرفت کشور را خواهد گرفت و مسیر پیشرفت و حرکت ملت به سمت قله های بلند را هموار خواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات وحدت همه جانبه ملت ایران در برابر ارزش های نظام اسلامی را نشان می دهد و تثبیت کننده امنیت و اقتدار کشور خواهد بود.

وی عنوان کرد: ملت ایران در سایه امنیت و آرامش که برگرفته از مجاهدت های شهدا و رزمندگان است به پیشرفت ها و قله های بلند دست پیدا کرده و امروز امنیت و آرامش ملت و نظام اسلامی در گرو برگزاری انتخاباتی پر شور و با مشارکت حداکثری است.

کریمی اضافه کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات زمینه حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را فراهم می کند و دولتی که برآمده از حضور پرشور مردم باشد قطعا می تواند در راستای حل مشکلات موفق تر عمل کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: لازمه تثبیت پیروزی ها و موفقیت های ۴۲ ساله ملت ایران در انقلاب اسلامی حضور حداکثری مردم در انتخابات و تشکیل دولتی کارآمد و برگرفته از اراده عمومی ملت است بنابراین از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی افزود: یکی از مجموعه هایی که می تواند در راستای تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موثر باشد و دعوت عمومی مردم به خلق حماسه انتخابات را رقم بزند روابط عمومی دستگاه های اداری هستند.

کریمی تصریح کرد: دعوت عمومی مردم به انتخابات یکی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری است که همه باید برای تحقق آن توانایی ها و ظرفیت ها را پای کار بیاورند و روابط عمومی ها با توجه به امکانات و توانمندی هایی که در اختیار دارند نقش به سزایی در این مسئله دارند بنابراین به کارگیری ابتکارات و هنرمندی های لازم برای دعوت همه اقشار مردم به انتخابات یک ضرورت است و همچون میدان جهادی است که همه باید در آن نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/۷۱۱/س

Article source: https://tn.ai/2518181

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.