عملیات اجرایی مرکز آموزشی روستای مس سفلی از توابع خنداب کلید خورد

2021-07-15
 مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی  در این آیین گفت: این مرکز آموزشی دخترانه در یک طبقه با زیربنای آموزشی ۴۳۰ مترمربع و ۸۵۰ مترمربع محوطه‌سازی در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع با مشارکت خیر و دولت ایجاد ساخته می‌شود. «حسین محمدی» افزودد: جمعیت دانش آموزی این روستا بالغ بر ۳۶۰  ...

 مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی  در این آیین گفت: این مرکز آموزشی دخترانه در یک طبقه با زیربنای آموزشی ۴۳۰ مترمربع و ۸۵۰ مترمربع محوطه‌سازی در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع با مشارکت خیر و دولت ایجاد ساخته می‌شود.
«حسین محمدی» افزودد: جمعیت دانش آموزی این روستا بالغ بر ۳۶۰  نفر است که ۲۳۰ دانش‌آموز آن در مقطع ابتدایی و ۱۳۰ دانش‌آموز در مقطع متوسطه اول در حال تحصیل هستند.
مدیر کل نوسازی مدارس توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی اظهار داشت: آثار اقدامات خیران برای نسل‌های آینده استان مرکزی و جامعه ایران افتخارات بسیاری را به همراه دارد و استان مرکزی یکی از مناطق پیشرو در امر مدرسه‌سازی است.
 محمدی بیان کرد: خیران مدرسه‌ساز درصدد فعالیت‌های اثربخش در نظام تعلیم و تربیت و پرورش نسل آینده کشور هستند و ثمرات مطلوب و ارزشمندی در راستای رفع مشکلات زیربنایی و مالی آموزش و پرورش داشته اند که جای تقدیر دارد.

شهرستان خنداب به مرکزیت شهری به همین نام در فاصله ۹۰ کیلومتر اراک واقع شده و  حدود ۶۰ هزار نفر جمعیت دارد.

Article source: https://www.irna.ir/news/84404467/عملیات-اجرایی-مرکز-آموزشی-روستای-مس-سفلی-از-توابع-خنداب-کلید

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.