افعی‌ها ترسیدند و به آمریکا نرفتند

2021-07-20
خبرورزشی - نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه اینتر به برگزارکنندگان جام فلوریدا اطلاع داده که به دلیل شیوع گونه جهش یافته جدید ویروس کرونا موسوم به دلتا، در این تورنمنت تدارکاتی حضور پیدا نخواهد کرد. اینتری‌ها قرار بود پنجشنبه هفته جاری به آمریکا سفر کنند، اما طبق گزارش کوریره این سفر لغو ...

خبرورزشی –

نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه اینتر به برگزارکنندگان جام فلوریدا اطلاع داده که به دلیل شیوع گونه جهش یافته جدید ویروس کرونا موسوم به دلتا، در این تورنمنت تدارکاتی حضور پیدا نخواهد کرد.

اینتری‌ها قرار بود پنجشنبه هفته جاری به آمریکا سفر کنند، اما طبق گزارش کوریره این سفر لغو شده است، چرا که مسئولان باشگاه نمی‌خواهند بازیکنان‌شان را به دلیل ابتلا به کرونا در ابتدای اردوی پیش‌فصل دو هفته از دست بدهند. پرهیز از حضور در رویدادهای پرازدحام و سفرهای طولانی دو دلیل اصلی اینتر برای پرواز به آمریکا بوده است.

نراتزوری قرار بود شش روز دیگر در مرحله نیمه نهایی جام فلوریدا در شهر اورلاندو با آرسنال روبه‌رو شود، اما حالا این بازی لغو شده است. اگر اینتر این خبر را تأیید کند آن وقت باید به برگزارکنندگان تورنمنت غرامت بپردازد.  

اینتری‌ها روز گذشته (یکشنبه) در اولین بازی‌ تدارکاتی‌شان با هدایت سیمونه اینزاگی، مقابل تیم لوگانوی سوئیس در وقت‌های عادی ۲ – ۲ مساوی کردند و در ضربات پنالتی پیروز شدند.

Article source: https://www.khabarvarzeshi.com/news/317653/افعی-ها-ترسیدند-و-به-آمریکا-نرفتند

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.