شهرداری اراک تا پایان دوره پنجم شوراها با سرپرست اداره می‌شود

2021-07-20
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت حکم شهردار ارا اظهار داشت: "بیاتیان" تا امروز حکم شهرداری اراک را نگرفته که علت آن مسائلی خارج از استان است که وزارت کشور و نهادهای نظارتی ملی از آن مطلع هستند و در آخرین مذاکره و پیگیری بنده قرار شد این مشکل نظارتی ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت حکم شهردار ارا اظهار داشت: “بیاتیان” تا امروز حکم شهرداری اراک را نگرفته که علت آن مسائلی خارج از استان است که وزارت کشور و نهادهای نظارتی ملی از آن مطلع هستند و در آخرین مذاکره و پیگیری بنده قرار شد این مشکل نظارتی به سرعت حل و حکم شهردار اراک صادر شود که تا امروز هنوز حکم وی صادر نشده است.

وی افزود: در موضوع انتخاب، معرفی و انتصاب شهردار اراک در طول ۶ ماهی که بیاتیان در این جایگاه کار کرده سوالات و ابهاماتی برای مردم ایجاد شده که چرا وی همچنان به عنوان سرپرست فعالیت می‌کند که سوال درست و به جایی است که البته از نظر استانداری، وی شهردار اراک است و وظایف خود را انجام می دهد و استانداری به عنوان دستگاهی که مستقیما نظارت می کند شاهد تلاش شهرداری است.

آقازاده بیان کرد: پروژه های بزرگ زیربنایی شهری در جریان بوده و اقدامات خوبی در حال صورت گرفتن است و شاهد تغییراتی در مدیریت شهری در اراک و عمران شهری هستیم.

استاندار مرکزی با اشاره به تمدید دوره سرپرستی “بیاتیان” گفت: “بیاتیان” تا پایان دوره پنجم شورای شهر اراک تا حدود یک ماه دیگر مسئولیت دارد و در صورتی ‌که شورای جدید به این نتیجه برسد که وی می‌تواند شهردار اراک شود.

وی اضافه کرد: بنده این قول را گرفته‌ام که بتوانیم مشکلات وی در تهران را حل کنیم و پاسخ استعلام‌های وی مثبت شوند و در دوره فعالیت شورای جدید، اگر این شورا در مورد شهردار شدن این فرد به نتیجه رسید بتوانیم حکم شهرداری او را داشته باشیم.

انتهای پیام/۷۱۱/ی

Article source: https://tn.ai/2540896

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.