اخراج علیرضا منصوریان در دیدار آلومینیوم

2021-07-21
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جدال تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر با برتری ۳ بر یک تراکتور خاتمه یافت.در دقیقه ۶۱ این دیدار میان نیمکت دو تیم درگیری لفظی صورت گرفت و منجر به اخراج علیرضا منصوریان سرمربی آلومینیوم شد.آنچه در تصاویر تلویزیونی نشان داده شد، این بود که صحبت‌هایی توسط ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جدال تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر با برتری ۳ بر یک تراکتور خاتمه یافت.

در دقیقه ۶۱ این دیدار میان نیمکت دو تیم درگیری لفظی صورت گرفت و منجر به اخراج علیرضا منصوریان سرمربی آلومینیوم شد.

آنچه در تصاویر تلویزیونی نشان داده شد، این بود که صحبت‌هایی توسط منصوریان بیان شده و داور چهارم نیز آنها را شنیده است. سرمربی آلومینیوم یکی دو بار نیز با گذاشتن دست روی دهان داور چهارم، خواست که او را از بیان این حرف‌ها به داور مسابقه منع کند، اما در نهایت حرف‌های منصوریان از سوی داور چهارم به گوش داور رسید تا او نیز کارت قرمز را مقابل چشمان منصوریان به نمایش بگذارد و سرمربی اراکی‌ها را اخراج کند.

منصوریان پس از آنکه اخراج شد، چند دقیقه در کنار زمین ماند و حتی با فیروز کریمی سرمربی تراکتور و بازیکنان حریف نیز خوش و بش کرد، اما در نهایت از نیمکت تیمش به روی سکوها رفت.

 

انتهای پیام/

Article source: https://tn.ai/2541536

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.