تیم فوتبال آلومینیوم‌سازی اراک شایستگی‌های زیادی دارد

2021-07-21
«فیروز کریمی» بامداد چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم‌سازی اراک، افزود: اگر این تیم توانسته خود را بالا بکشد، نتیجه زحمات بازیکنان و کادر فنی است و امروز از تیم‌های خوب لیگ برتر است. وی، بازی شامگاه سه‌شنبه مقابل آلومینیوم‌سازی را سنگین ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه برنده این بازی ...

«فیروز کریمی» بامداد چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم‌سازی اراک، افزود: اگر این تیم توانسته خود را بالا بکشد، نتیجه زحمات بازیکنان و کادر فنی است و امروز از تیم‌های خوب لیگ برتر است.

وی، بازی شامگاه سه‌شنبه مقابل آلومینیوم‌سازی را سنگین ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه برنده این بازی به رده چهارم جدول صعود نمی‌کرد و احتمال کسب سهمیه آسیا برای تیم برنده وجود داشت، حساسیت این بازی را دوچندان کرده بود.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: تیم آلومینیوم نیاز با آنالیز نداشت چون بسیاری از بازیکنان ما از این تیم آمده بودند و به خوبی از تاکتیک‌های این تیم آشنایی داشتند.

کریمی، عملکرد داور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: داور خوب سوت زد حتی یک مورد هم از صحنه عقب نبود اما کمک داورها  به ضرر آلومینیوم و  تراکتور پرچم زدند و در مورد گل دوم تراکتور، چیزی که من دیدم یکی از یاران ما تو افساید بود.

وی با بیان اینکه بازیکن تراکتور که به منصوریان توهین کرد به شدت تنبیه می‌شود، افزود: من از منصوریان چیزی نشنیدم و اخراج او تصمیم داوری بود.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بازی امشب تا دقیقه ۶۰ مطلوب بود اما، توانمندی‌ کم کمک داوران و اخراج منصوریان، شیرازه آلومینیوم‌سازی به هم ریخت و تشنج در بازی را بالا برد.

تراکتور سازی تبریز در بازی امشب سه بر یک آلومینیوم‌سازی اراک را شکست داد.

Article source: https://www.irna.ir/news/84411061/تیم-فوتبال-آلومینیوم-سازی-اراک-شایستگی-های-زیادی-دارد

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.