۳۶۰ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف شهر اراک فعالیت دارند

2021-07-22
 سرهنگ پاسدار "محمد مهجوری" روز چهارشنبه در سرکشی از اردوهای جهادی حوزه بسیج روستاهای اراک افزود: ایجاد اردوهای بسیج و جریان جهادی، بهترین فرصت برای تربیت و پرورش مدیران آینده نظام اسلامی به برکت تفکر انقلابی در کشور است. وی یکی از نیازهای امروز جامعه را  ترویج فرهنگ کار و جهاد عنوان کرد و گفت: ...

 سرهنگ پاسدار “محمد مهجوری” روز چهارشنبه در سرکشی از اردوهای جهادی حوزه بسیج روستاهای اراک افزود: ایجاد اردوهای بسیج و جریان جهادی، بهترین فرصت برای تربیت و پرورش مدیران آینده نظام اسلامی به برکت تفکر انقلابی در کشور است.

وی یکی از نیازهای امروز جامعه را  ترویج فرهنگ کار و جهاد عنوان کرد و گفت: اردوهای جهادی بسیج، سهم به سزایی در این مسئله دارند و باید اذعان داشت که فراگیر شدن و تقویت حرکت‌های جهادی بسیج، برکات زیادی را به همراه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار داشت: توسعه اردوهای جهادی بسیج هم از نظر کمی و هم کیفی که از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: حمایت همه جانبه از اردوهای جهادی بسیج ضروری است و تمامی دستگاه های‌اداری، خیران و رسانه ها برای تقویت این مهم باید نقش آفرینی کنند.

 یک‌هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی سازماندهی شده است.

Article source: https://www.irna.ir/news/84412487/۳۶۰-گروه-جهادی-در-عرصه-های-مختلف-شهر-اراک-فعالیت-دارند

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.