سپاه و بسیج برای مدیریت کم‌آبی روستاهای استان مرکزی به میدان آمده است

2021-07-24
سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» روز جمعه در آیین اعزام تانکرهای آبرسان سپاه روح الله به روستاهای دلیجان، افزود: سپاه و بسیج  تمام امکانات را برای تامین آب آشامیدنی سالم و کشاورزی روستاها  به ویژه مناطقی که مشکلات کم‌آبی دارند  به‌کار گرفته است. وی تاکید کرد: یکی از مهمترین راهبردهای بسیج در سال‌های اخیر رفع ...

سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» روز جمعه در آیین اعزام تانکرهای آبرسان سپاه روح الله به روستاهای دلیجان، افزود: سپاه و بسیج  تمام امکانات را برای تامین آب آشامیدنی سالم و کشاورزی روستاها  به ویژه مناطقی که مشکلات کم‌آبی دارند  به‌کار گرفته است.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین راهبردهای بسیج در سال‌های اخیر رفع نیازهای اصلی کشور و رسیدن به خودکفایی همه‌جانبه است و در کنار ظرفیت‌های علمی و پژوهشی ، ایجاد زیرساخت‌ها، اقدامات جهادی را نیز در دستور کار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت: بیش از ۳۵ کیلومتر خط انتقال آب کشاورزی، ۲۵ کیلومتر کول‌گذاری و در مجموع ایجاد ۳۰ هزار متر مکعب استخر ذخیره آب کشاورزی در سال گذشته به همت گروه های جهادی بسیج سازندگی و با مشارکت مردم در روستاها انجام شد که مهمترین هدف آن تأمین آب و صیانت از این سرمایه ارزشمند بود.

سرهنگ گودرزی بیان کرد: اجرای طرح‌های مربوط به آب توسط بسیج سازندگی توانست به‌طور میانگین از هدر رفت ۲۸ درصدی آب در مناطق هدف جلوگیری کند و امسال بسیج سازندگی عزم جدی برای ادامه این کار دارد.

وی ادامه داد: مردم روستاها و مناطق کم‌برخوردار مستحق خدمت‌رسانی بی منت هستند چراکه در همه شرایط پای اهداف انقلاب ایستاده‌اند و وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده‌اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه مدیریت انقلابی و کار جهادی  راهکار مقابله با مشکلات فعلی است، گفت: چنانچه مردم هم‌پای مسئولان عزم و اراده خود را به‌کار بگیرند، مشکلات رفع می‌شود.

سرهنگ گودرزی بیان کرد: با بسیج امکانات و تجهیزات لازم  و تانکرهای آبرسانی و گروه‌های جهادی ، امید است در کوتاه ترین زمان، مشکلات کم‌آبی در روستاهای استان مدیریت بهینه شود.

یک‌هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی سازماندهی شده است.

Article source: https://www.irna.ir/news/84413661/سپاه-و-بسیج-برای-مدیریت-کم-آبی-روستاهای-استان-مرکزی-به-میدان

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.