۳۶۰ گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان اراک اعزام شدند

2021-07-25
سرهنگ پاسدار محمد مهجوری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تعداد اعضای هر گروه جهادی متغیر است و در مجموع بیش از ۱۰ هزار نفر در این گروه‌ها سازماندهی و به نقاط محروم شهرستان اراک اعزام شدند. وی ادامه داد: این گروه‌های جهادی در عرصه‌های محرومیت زدایی، سازندگی، آبادانی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار، ...

سرهنگ پاسدار محمد مهجوری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تعداد اعضای هر گروه جهادی متغیر است و در مجموع بیش از ۱۰ هزار نفر در این گروه‌ها سازماندهی و به نقاط محروم شهرستان اراک اعزام شدند.
وی ادامه داد: این گروه‌های جهادی در عرصه‌های محرومیت زدایی، سازندگی، آبادانی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار، کشاورزی، خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی، دامپزشکی خدمات اجتماعی و فعالیت در طرح شهید سلیمانی و نهضت کمک مومنانه فعالیت می‌کنند.
فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار داشت: تمامی اقدامات گروه‌های جهادی در مناطق محروم استان از قبیل طرح‌های آبرسانی در حوزه طراحی و اجرا به‌ صورت رایگان انجام شده که علاوه بر صرفه‌جویی در منافع ملی گام مهمی در راستای صیانت از منابع آبی استان محسوب می‌شود.
سرهنگ مهجوری بیان کرد: لایروبی قنوات، کانال‌کشی مسیرهای آب کشاورزی، لوله‌گذاری مسیرهای انتقال آب، ساخت استخرهای ذخیره آب، پل بین مزارع و جاده‌های کشاورزی، مرمت و بازسازی مدارس از مهمترین طرح‌های بسیج سازندگی استان مرکزی در سال جاری است.
وی اضافه کرد: اردوهای جهادی بسیج میدان بزرگ ساختن است که افراد با شرکت در این اردوها علاوه بر اینکه منشا خدمات بسیاری برای جامعه و مردم هستند، برای ساخت آینده ای درخشان تربیت می شوند.
بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی سازماندهی شده است.

Article source: https://www.irna.ir/news/84414937/۳۶۰-گروه-جهادی-به-مناطق-محروم-شهرستان-اراک-اعزام-شدند

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.