تمام توان سپاه برای کمک به کادر درمان استان مرکزی پای کار است

2021-07-29
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری عصر امروز در مراسم تجلیل از کادر درمان به مناسبت عید سعید غدیر با اشاره به اهمیت غدیر اظهار داشت: یکی از مهمترین پیام های غدیر اطاعت و تبعیت از ولایت است و امروز وظیفه داریم مهمترین پیام غدیر را به خوبی تبیین کنیم چراکه همانگونه که غدیر چراغ راه بشریت است مسئله ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری عصر امروز در مراسم تجلیل از کادر درمان به مناسبت عید سعید غدیر با اشاره به اهمیت غدیر اظهار داشت: یکی از مهمترین پیام های غدیر اطاعت و تبعیت از ولایت است و امروز وظیفه داریم مهمترین پیام غدیر را به خوبی تبیین کنیم چراکه همانگونه که غدیر چراغ راه بشریت است مسئله ولایت و تبعیت هم کلید حل مشکلات فعلی است.

وی افزود: از زمان شیوع بیماری کرونا ملت ایران با تاسی از فرهنگ انقلابی و بسیجی در میدان مقابله با این ویروس منحوس حاضر شد و علاوه بر رفع تهدیدات حماسه های ماندگاری خلق کردند.

عسگری بیان کرد: یکی از مهمترین اقشاری که در بیماری کرونا با مجاهدت و تلاش های شبانه روزی خود درخشیدند کادر درمان بودند که با روحیه جهاد و ازخودگذشتگی برای سلامتی مردم نقش آفرینی کردند.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد: کادر درمان و پزشکی با تکیه بر نصرت الهی و پای کارآوردن همه توان و ظرفیت خود عملکرد درخشانی از خود به ماندگار گذاشت اما آنچیزی که موجب حماسه آفرینی کادر درمان در طول بیماری کرونا شد استفاده از روحیه و تفکر بسیج بود.

وی خاطرنشان کرد: به کارگیری تجربیات ارزشمند دفاع مقدس در طول بیماری کرونا علاوه بر اینکه تهدیداتی همچون تحریم ها را به فرصت تبدیل کرد نهضت مومنانه در ابعاد مختلف را ایجاد کرد که خود برکات بسیار فراوانی به همراه داشت.

عسگری عنوان کرد: بسیج و سپاه از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کنار کادر درمان و مدافعان سلامت قرار گرفت و همدلی و وفاقی که بین بسیج و سپاه و سایر نیروهای مسلح با نیروهای بهداشت و درمان رقم خورد منشا برکات فراوانی بود.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی که بسیج عمومی مردم برای مقابله با کرونا را رقم زد آسیب های بیماری را به شکل نقطه ای و خانه به خانه کاهش داد و به عنوان یکی از موفق ترین طرح ها در حوزه بهداشت و درمان ماندگار شد.

وی افزود: بهره گیری از تفکر بسیج و تجربیات دفاع مقدس در طول بیماری کرونا سبب شد ایران اسلامی نسبت به سایر کشورها و حتی کشورهایی که مدعی هستند برتر کند.

عسگری خاطرنشان کرد: امروز کادر درمان و مدافعان سلامت با مجاهدت های خود جایگاه ارزشمندی در بین مردم دارند و ملت به آنها افتخار می کنند و البته کادر درمان باید از این فرصت خدمت رسانی که برایشان به وجود آمده به خوبی استفاده کنند.

انتهای پیام/۷۱۱/ش

Article source: https://tn.ai/2545521

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.