طرح‌های بسیج کارگران مانع از تعطیلی ۱۰۰ واحد صنعتی استان مرکزی شد

2021-07-29
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ پاسدار محسن ربیعی عصر امروز در حاشیه رزمایش کمک مومنانه بسیج کارگری در مجموعه های پتروشیمی و پالایشگاه شازند با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن اظهار داشت: در شرایط جنگ اقتصادی که تمام تلاش دشمنان برای ضربه زدن به تولید و اقتصاد کشور است کارگران و جامعه کارگری همچون افسران جنگ اقتصادی نقش مهمی ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ پاسدار محسن ربیعی عصر امروز در حاشیه رزمایش کمک مومنانه بسیج کارگری در مجموعه های پتروشیمی و پالایشگاه شازند با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن اظهار داشت: در شرایط جنگ اقتصادی که تمام تلاش دشمنان برای ضربه زدن به تولید و اقتصاد کشور است کارگران و جامعه کارگری همچون افسران جنگ اقتصادی نقش مهمی در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان دارند.

وی افزود: جامعه کارگری با تاسی از روحیه بسیج و جهادی توانسته در راستای تحقق رونق تولید گام های بلندی بردارد و سازمان بسیج کارگری به عنوان یار و پشتیبان کارگران خدوم و زحمتکش حامی و پشتیبان آنها است، رفع موانع تولید و تحقق جهش تولید از مهمترین اولویت های بسیج کارگری در مجموعه های صنعتی و کارخانجات است که در این راستا برنامه ها و طرح های مختلفی در دست اجرا است.

ربیعی عنوان کرد: طرح “شهید برونسی”، طرح “شهید کریمی” و اجرای شیفت ایثار در کارخانجات و مراکز صنعتی مهمترین طرح‌های بسیج کارگری برای تحقق اهداف است که خوشبختانه اجرای این طرح‌ها در استان مرکزی موفقیت‌ها و دستاوردهای چشم‌گیری به همراه داشته است.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: به طور مثال در سال قبل یکی از دستاوردهای مهم اجرای این طرح‌ها جلوگیری از تعطیلی ۱۰۰ کارخانه در سطح استان بود که برای رفع مشکلات آنها اعم از تامین نقدینگی و سرمایه، تامین مواد اولیه، معوقات و تسهیلات و مشکلات بیمه ای اقدام شد و امیدواریم در سال ۱۴۰۰ با حمایت‌های همه جانبه شاهد جهش واقعی تولید و رفع موانفع تولید باشیم.

وی ادامه داد: در راستای نهضت کمک مومنانه و به مناسبت دهه امامت و ولایت در مجموعه های کارگری و صنعتی استان توزیع بسته های معیشتی در دستور کار قرار گرفت که امروز و به همت شرکت پالایشگاه و پتروشیمی شازند بیش از دو هزار و ۶۶ بسته معیشتی به ارزش هر بسته سه میلیون ریال و دو هزار عدد مرغ بین افراد آسیب دیده و جامعه هدف توزیع شد.

ربیعی خاطرنشان کرد: خوشبختانه ملت ایران با تاسی از روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در طی این ایام کرونا صحنه هایی از گذشت و ایثار را با نهضت کمک مومنانه به نمایش گذاشتند و امیدواریم با ترویج فرهنگ کمک مومنانه روز به روز شاهد کاهش آسیب های بیماری کرونا باشیم.

انتهای پیام/۷۱۱/ش

Article source: https://tn.ai/2545518

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.