رئیس مرکز بهداشت اراک: ۷۶۲ واحد صنفی در استان مرکزی مهر و موم شد 

2022-01-05
سید " شهریار حسینی" روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال ۵۸ هزار و ۶۹۸ مورد بازرسی از مراکز تهیه، توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی انجام که به ۱۶ هزار و ۶۵۰ واحد صنفی اخطار داده شد. وی بیان داشت: در این بازه زمانی نیز یک هزار و ۹۳۵ پرونده متخلفان بهداشتی ...

سید ” شهریار حسینی” روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال ۵۸ هزار و ۶۹۸ مورد بازرسی از مراکز تهیه، توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی انجام که به ۱۶ هزار و ۶۵۰ واحد صنفی اخطار داده شد.
وی بیان داشت: در این بازه زمانی نیز یک هزار و ۹۳۵ پرونده متخلفان بهداشتی به مراجع قضایی ارسال شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان اراک اظهار داشت: تیم‌های نظارت با تعامل و همکاری مرکز بهداشت محیط، سمن ها، سازمان صمت و اتاق اصناف در راستای تحقق اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس اُمیکرون، طرح کنترل و نظارت ضربتی بانک‌ها، ارگان‌ها، فست فودها و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی را در دستور کار خود قرار دادند.
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انجام واکسیناسیون معلولان در سطح شهر اراک نیز گفت: امسال بیش از هزار بیمار وابسته به تخت و معلول در منزل علیه ویروس کووید ۱۹ واکسینه شده‌اند.

وی عنوان کرد: همراهان افراد ناتوان و معلول نیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه یا مراکز تجمیعی و ارائه یک شماره تلفن مشمول این طرح شوند.
حسینی خاطرنشان کرد: گروه‌های اعزامی به منازل بیماران وابسته به تخت و معلول شامل ۲ واکسیناتور و یک پزشک است.

۵۷ هزار صنف مختلف زیر نظر ۱۷۳ اتحادیه صنفی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت دارند

Article source: https://www.irna.ir/news/84602833/رئیس-مرکز-بهداشت-اراک-۷۶۲-واحد-صنفی-در-استان-مرکزی-مهر-و-موم

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.