ببینید| خشم امباپه از توهین‌های هواداران رئال مادرید به دختر ۸ ساله

2022-01-11
خبرورزشی - ستاره پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه از توهین هایی که به خاطر او به یک دختر بیمار هشت ساله شده، بسیار عصبانی است. کامیلی دختر ۸ ساله و هوادار پاری‌سن‌ژرمن است که از بیماری سندرم واکترل رنج می‌برد. این دختر در رزوهای گذشته با انتشار ویدیویی از امباپه ستاره پی‌اس‌جی که در پایان ...

خبرورزشی –

ستاره پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه از توهین هایی که به خاطر او به یک دختر بیمار هشت ساله شده، بسیار عصبانی است.

کامیلی دختر ۸ ساله و هوادار پاری‌سن‌ژرمن است که از بیماری سندرم واکترل رنج می‌برد. این دختر در رزوهای گذشته با انتشار ویدیویی از امباپه ستاره پی‌اس‌جی که در پایان فصل قراردادش به پایان می‌رسد، خواسته بود تا در این تیم بماند و به تیم دیگری نرود.

ویدیوی کامیلی اما به مذاق هواداران رئال مادرید، تیمی که خواستار جذب امباپه است، خوش نیامد و آنها پیام‌های تند و توهین آمیزی به این کودک بیمار فرستادند.

حالا امباپه از طریق انجمن «لبخندی برای کامیلی» که همه‌ نظریات هواداران رئال را جمع‌آوری و منتشر کرده بود، از این موضوع با خبر شده و واکنش تندی به این موضوع نشان داده است. امباپه برای کامیلی نوشت: «من هم سال نو را به تو تبریک می‌گویم کامیلی کوچک من. به مبارزه ادامه بده، تو به همه ما درس زندگی می‌دهی. پیام‌های توهین آمیز خطاب به یک دختربچه… واقعاً داریم به قهقرا می‌رویم. باید کمی به خودمان بیاییم.»

رئال مادرید مدت‌هاست که در تلاش برای خرید امباپه است و به نظر می‌رسد این بازیکن که تابستان قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن به پایان می‌رسد، فصل آینده را در رئال مادرید بازی خواهد کرد هرچند که هنوز چیزی در این مورد قطعی نشده است.

Article source: https://www.khabarvarzeshi.com/news/345164/ببینید-خشم-امباپه-از-توهین-های-هواداران-رئال-مادرید-به-دختر

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.