اشتباهات داوری بلای جان آلومینیوم اراک است

2022-01-14
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، عباس یحیی‌بیگی عصر امروز در پایان بازی آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی امروز بازی خوب و جان دار و باکیفت بین دو تیم صدر جدول بود که امروز بین آلومینیوم و سپاهان دیدیم.وی افزود: بحث وضعیت داوری‌ها در حیطه وظایف من نیست اما وقتی تیم و باشگاهم چند ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، عباس یحیی‌بیگی عصر امروز در پایان بازی آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی امروز بازی خوب و جان دار و باکیفت بین دو تیم صدر جدول بود که امروز بین آلومینیوم و سپاهان دیدیم.

وی افزود: بحث وضعیت داوری‌ها در حیطه وظایف من نیست اما وقتی تیم و باشگاهم چند هفته از این اشتباهات داوری ضربات مهلک و جبران ناپذیری دیده و پنالتی صد درصد را نمی‌گیرند و زحمات مجموعه به این بزرگی آلومینیوم نادیده گرفته می‌شود دل آدم می‌شکند و خستگی به تن ما می‌ماند.

یحیی‌بیگی ادامه داد: این اشتباهات داوری و رفتارها دل هواداران پرشور تیم آلومینیوم اراک را شکسته و ناراحت می‌شوند، البته دوست نداریم تیم به حاشیه برود و درباره حواشی صحبت کنیم ولی باید درباره وضعیت داروی‌ها علیه آلومینیوم بازنگری شود.

بازیکن آلومینیوم اراک عنوان کرد: در این بازی‌های هفته‌های اخیر دیدید که نوع داوری و اشتباهات داوری تنها بلای جان تیم ما شده و به ضرر تیم آلومینیوم شده است و ما متضرر از سوت‌های اشتباه و اشتباهات داوری بوده‌ایم.

وی افزود: بازی خوبی بود، سپاهان تیم قابل احترامی است ولی بااین حال ما حرف‌های زیادی در لیگ برای گفتن داریم و هربازی بهتر از بازی قبل ظاهر می‌شویم و قطعا در بازی‌های بعدی آلومینیوم را قدرتمندتر و با بازی‌های بهتر خواهید دید.

انتهای پیام/۷۱۱/س

Article source: https://tn.ai/2643829

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اخبار زمین بوده و هرگونه کپی برداری از آن مجاز است
پشتیبانی : قالب کده  .::.