به گزارش پایگاه خبری اخبار زمین، به نقل از خبرگزاری ایسنا همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، دو پروژه عمرانی در شهرستان خنداب با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان به بهره برداری رسید .

عزیز فیلی در بدو ورود خود به شهر خنداب در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والا مقام و ذکر فاتحه به محل اجرای پروژه پارک ساحلی خنداب عزیمت نمود و فاز اول این پارک را افتتاح کرد .

پارک ساحلی شهر خنداب در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع ایجاد شده که در فاز اول آن اجرای کف پوش، بتن ریزی و دیوار حائل، نصب چراغ های روشنایی، مجموعه بازی کودکان و غیره با صرف اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۴۶۶ میلیون ریال اجرا شده است .

معاون استاندار مرکزی در ادامه سفر خود به شهرستان خنداب، ضمن بررسی مسایل و مشکلات حوزه عمران و توسعه این شهرستان، کارخانه شن و ماسه کوهی ماهان را افتتاح کرد .

فیلی در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه اظهار کرد: اجرای طرح کارخانه شن و ماسه کوهی ماهان از جمله پروژه هایی است که طرح آن در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مطرح و به منظور حفاظت از بستر رودخانه ها و در جهت حفاظت محیط زیست استان، با اجرای آن برای تولید شن و ماسه کوهی موافقت شد .

وی افزود: این کارخانه با هزینه کرد ۲ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و اعطای تسهیلات بانکی برای احداث واحد تولید آسفالت به مبلغ ۳ میلیارد تومان احداث و برای تعداد ۳۰ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده است .

 

انتهای پیام/ م.ع


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی